Трибухівська громада
Бучацький район, Тернопільська область

Соціальні новини

У Трибухівській ОТГ відбувся конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста гуманітарного відділу Трибухівської сільської ради

Дата створення: 11:59 09.07.2018

03 липня 2018 року відбулося перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади головного спеціаліста гуманітарного відділу під час якого було вивчено подані документи претендентів. Комісія вирішила: допустити кандидата Іванків Лесю Михайлівну, яка подала всі необхідні документи до здачі іспиту на заміщення вакантної посади; кандидата Гриськіва Віктора Васильовича, який подав також всі документи окрім електронної декларації (секретар конкурсної комісії не змогла прослідкувати наявність декларації кандидата Гриськів В.В., як кандидата на заміщення вакантної посади в НАЗК, але він запевнив, що декларацію ним подано), допустити до здачі іспиту за умови відповідного підтвердження подання декларації на відповідному сайті Єдиного Державного Реєстру Деклараційосіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.      06 липня  2018 року  о 10:00 в приміщенні Трибухівської сільської ради був проведений  конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста гуманітарного відділу Трибухівської сільської ради. Під час проведення конкурсу конкурсною комісією прийнято рішення про недопущення кандидата Гриськіва Віктора Васильовича  до здачі іспиту у зв’язку із неналежним поданням необхідних документів згідно ст. 10 Закону України  «Про службу в органах місцевого самоврядування»  ст.25 Закону України «Про державну службу». За результатами ознайомлення із письмовими, практичними та усними ситуативними відповідями, конкурсна комісія вирішила: вважати переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста гуманітарного відділу  Трибухівської сільської ради Іванків Лесю Михайлівну та рекомендувати сільському голові призначити її на відповідну посаду.  

Привітання з ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Дата створення: 17:06 27.06.2018

 

ПЕРШІСТЬ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ

Дата створення: 15:24 14.06.2018

Трибухівська ОТГ отримала землю у комунальну власність

Дата створення: 11:11 07.06.2018

      6 червня 2018 року, в рамках розпочатого Кабінетом Міністрів України у лютому поточного року процесу передачі земель,   тринадцять об’єднаних територіальних громад у Борщівському, Бучацькому, Зборівському, Гусятинському, Підволочиському, Тернопільському та Чортківському районах Тернопільської  області отримали землі в комунальну власність. Загальна площа  становить понад 7,8 тис. га - це більше тисячі ділянок.    Інвентаризацію земель проводила Тернопільська регіональна філія Центру ДЗК, дана робота фінансувалася  з державного бюджету.     Відповідно до наказу Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області  від 05.06.2018 року був підписаний акт приймання – передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність, згідно якого  Трибухівській сільській раді ОТГ було передано у комунальну власність земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 576,0908 га (113 ділянок), які розташовані за межами населених пунктів с. Трибухівці та  с.Пишківці.

1 червня - Міжнародний день захисту дітей!

Дата створення: 10:55 01.06.2018

                       Щороку у перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначається свято радості, доброти та одвічної надії - Міжнародний день захисту дітей. Адже в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Саме діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб вони росли здоровими  та щасливими, прославляли свої родини і рідний край.            У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.            Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.            Зичимо Вам, дорогі хлопчики та дівчатка, міцного здоров’я, добра, успіхів, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків, сяючих посмішок, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул. З найщирішими привітаннями Трибухівський сільський голова Ковдрин О.І. та виконавчий комітет Трибухівської сільської ради!

Міжнародна факельна естафета «Всесвітній біг миру заради гармонії» пролягла через Трибухівську громаду

Дата створення: 19:13 31.05.2018

31 травня 2018 року на території Трибухівської сільської ради відбулася урочиста зустріч представників влади Бучацької РДА, Трибухівської сільської ради та місцевого населення із учасниками Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Всесвітній біг миру заради гармонії»