Трибухівська громада
Бучацький район, Тернопільська область

Соціальні новини

ЗАПАЛЕННЯ НОВОРІЧНОЇ ЯЛИНКИ

Дата створення: 16:34 03.01.2018

В суботу, 30 грудня 2017 року в Трибухівському сільському будинку культури відбулося запалення вогнів новорічної ялинки, концертна програма з нагоди святкування Нового року та Різдва Христового та танцювальний вечір відпочинку для населення громади  різних вікових категорій.

Привітання для платників податків Трибухівської об’єднаної територіальної громади

Дата створення: 16:00 29.12.2017

Дорогі платники податків Трибухівської об’єднаної територіальної громади!    Прийміть наші найщиріші вітання з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим. Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашим родинам добро, мир і достаток. Щиро дякуємо за те, що Ви є справжніми патріотами, ніколи не були байдужими до проблем і потреб жителів, зокрема учасників АТО, сиріт та сімей із важким матеріальним становищем, а також комунальних закладів нашої громади. Кожна гривня, яка поступила до місцевого бюджету Трибухівської сільської ради працює на розвиток, процвітання, розбудову та покращення нашого з Вами майбутнього. Адже теперішній час, час реформ - є дуже важким, багато розвинутих країн пройшли цей шлях, тому і нам треба із терпінням, вірою та надією на Господа Бога його достойно пройти, тобто любити одне одного, допомагати, побороти ту байдужість і відмовитися від девізу «Моя хата з краю», який є дуже популярним в нашому сьогоденні. Завдяки децентралізації ми маємо розуміти, що є господарями нашої громади і лише ми можемо якнайкраще дбати про своє. Висловлюємо щиру вдячність всім підприємцям - платникам податків с. Трибухівці та с.Пишківці та особливу подяку Гадзу Петру Івановичу, голові спостережної ради ТОВ «Бучачагрохлібпром» за найбільший внесок у місцевий бюджет для розвитку Трибухівської об’єднаної територіальної громади, що становить 50% від загальної суми надходжень.  Бажаємо, щоб у новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли. Віримо, що Ви відчуєте турботу з боку держави та колег, тепло друзів та близьких. Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань. З Новим Роком  та світлим святом Різдва Христового! З вдячністю та повагою виконавчий комітет Трибухівської сільської ради та сільський голова                                                                  О.І.Ковдрин

З Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Дата створення: 10:12 29.12.2017

З Різдвом Христовим!

Дата створення: 15:45 22.12.2017

Конкурс на заміщення посади директора Трибухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів із відеоматеріалами

Дата створення: 12:07 18.12.2017

11 грудня 2017 року відбулося перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Трибухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів під час якого було вивчено подані документи претендентів на заміщення вакантної посади та допуск їх до публічного захисту проекту перспективного плану розвитку навчального закладу.

Виставка-конкурс «Замість ялинки-зимовий букет»

Дата створення: 16:56 15.12.2017

      15 грудня в будинку культури у с.Трибухівці відбулася виставка-конкурс «Замість ялинки – зимовий букет», спрямована на становлення народно-традиційної культури, здійснення екологічного виховання школярів, формування в юних громадян почуття соціальної відповідальності, небайдужості, прагнення до активних дій з впорядкування й оздоровлення довкілля.  Учні Трибухівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Пишківської ЗОШ І-ІІ ст.  разом зі своїми наставниками (вчителями, батьками, родичами) виготовляли оригінальні композиції на новорічну та різдвяну тематику.

Конкурс на заміщення посади директора Трибухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 16:48 15.12.2017

       11 грудня 2017 року відбулося перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Трибухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів під час якого було вивчено подані документи претендентів на заміщення вакантної посади та допуск їх до публічного захисту проекту перспективного плану розвитку навчального закладу.

З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

Дата створення: 12:44 08.12.2017

В Трибухівському СБК відбулися громадські слухання

Дата створення: 10:12 06.12.2017

03 грудня 2017 року, у приміщенні Трибухівського сільського будинку культури відбулися громадські слухання з метою врахування  інтересів  жителів Трибухівської ОТГ щодо будівництва Церкви Святої Великомучениці Ірини УПЦ КП релігійної громади м.Бучач на землях Трибухівської сільської ради за межами населеного пункту с. Трибухівці Бучацького району Тернопільської області.

Вечір-реквієм до дня пам’яті жертв голодомору «Запалимо свічки»

Дата створення: 13:39 27.11.2017

У неділю, 26 листопада 2017 року  в приміщенні Трибухівського сільського будинку культури відбувся Вечір-реквієм до дня пам’яті жертв голодомору «Запалимо свічки». Організатором та режисером заходу є Качур Марія Іванівна, директор Трибухівського СБК. Музичний керівник – Олексюк Леся Степанівна Ведучі: Поселюжна Лілія та Качур Ігор