Про проведення чергової сесії

08 червня  2017 року  о 16°° год. в  залі засідань Трибухівської    сільської  ради  ОТГ відбудеться   п’ята  сесія сьомого скликання сільської  ради  з  порядком денним:
 1. Про зубопротезування учасників АТО (внесення змін до Програми підтримки осіб, які брали участь в антитерористичній операції, та членів сімей загиблих під час проведення антитерористичної операції на 2017-2019 роки) .
 2.Про надання щомісячної допомоги членам сімей загиблим в Афганістані (внесення змін до програми «Ветеран» на 2017-2019 роки).
3. Про створення  муніципальної поліції для здійснення контролю у сфері  навколишнього природного середовища, благоустрою та правопорядку (або використання поліцейських послуг на договірних засадах).
4. Про затвердження місцевої програми охорони навколишнього природного середовища.
5. Про відшкодування коштів за проживання з-х жителів нашої громади (Николишин Марія Михайлівна, Мокій Анастасія Василівна, Сем’янів Надія Григорівна) в  с.Бариш відділенні стаціонарного догляду.
6. Про розгляд пропозиції виконавчого комітету Трибухівської сільської ради.
7. Різне
8. Про розгляд земельних питань.